موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

سفارشی سازی قالب

قطعاً داشتن یک قالب زیبا و بهینه برای هر سایت لازم است تا بازدید کنندگان و مشتریان شما بیشتر در صفحات سایت شما بمانند و از صفحات سایت شما بازدید کنند.ما در سایت رایا تم قالب های متنوع و زیبای زیادی داریم اما بیشتر مشتریان دوست دارند قالب سفارش شده و طرح اختصاصی داشته باشد در این زمینه تیم کارشناسی آی سبد تجربه بسیار زیاد و حرفه‌ای دارد که می تواند قالب دلخواه شما را بر روی سایت اپن کارتی و یا وردپرس یا پرستاشاپ و ... پیاده سازی و طراحی کند.

تیم آی سبد می تواند قالب سایت شما را کاملاً اختصاصی طراحی و پیاده سازی کند یا اینکه یکی از قالب های موجود را سفارشی سازی کند تا طرح مورد نظر شما پیاده شود.

مادر برنامه نویسی و طراحی قالب ها از اصول کد نویسی و بهینه سازی استفاده می کنیم تا در پایان کار مشکلاتی همچون کندی سرعت به هم ریختگی و غیره وجود نداشته باشد و بیشتر سعی می کنیم از حالت ocmod استفاده کنیم و بخش های مختلف قالب را پیاده سازی کنیم که در مواقع ضروری بتوانید به راحتی فعال و غیرفعال نمایید.

یکی از نکته های بسیار مهم در طراحی و سفارشی سازی قالب این است که حتماً قالب سایت از نظر سئو بهینه بوده و سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد تا در زمان آنالیز سایت توسط وب آنالیزر ها مانند جی تی متریکس ، گوگل لایت هوس و غیره با مشکلات سئو مواجه نشویم ، مانیز در طرح های خود این اصول را اولویت قرار داده و قالب را بهینه و سئو فرندلی طراحی و پیاده سازی می‌کنیم نکته دیگر این است که قالب سایت حتماً باید موبایل فرندلی و ریسپانسیو باشد که ما نیز در طراحی قالب این اصل را نیز اولویت کار خود قرار می دهیم.

بنابراین شما نیز اگر وبسایتی دارید که ظاهر و قالب مناسبی ندارد و یا اینکه می خواهید قالب خاصی را سفارشی سازی نمایید از طریق فرم تماس با ما یا از طریق شماره های درج شده در بخش تماس با ما با تیم کارشناسی آی سبد تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید.

سفارشی سازی قالب سایت