موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

افزونه های اپن کارت

افزونه اپن کارت آدرس های سئوی زیبا
جدید
Brand: isabad
ویژگی قراردادن کلمات product , category و .. قبل از آدرس سئوی محصول و دسته بندی و .. به طور پیش فرض در وردپرس موجود است، اما اپن کارت بصورت پیش فرض ای..
200,000 تومان
ماژول اپن کارت افزودن گروه مشتریان به گزینه های محصول
جدید
Brand: isabad
این برنامه افزودنی راه بسیار آسانی را برای تنظیم ارزش گزینه برای هر نوع گزینه از نظر گروه مشتری یا برای همه فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر دو نوع گر..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت مدیریت ریدایرکت
جدید
Brand: isabad
ماژول اپن کارت مدیریت ریدایرکت ها افزونه ایی بسیار کاربردی در سایتهای فروشگاهی اپن کارت می باشد که به شما این امکان را میدهد که آدرس های مورد نظر خود ..
150,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی گزینه‌ های محصولات
جدید
Brand: isabad
به عنوان یک مدیر وبسایت لازم است که برای آنکه بتوانید بعضی از بخشهای سایت خود را منظم و طبق برنامه پیش ببرید بعضی گزینه ها را در بخشها و حالتهای مختلف..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی چیدمان‌ های محصولات
جدید
Brand: isabad
می‌توانید طرح‌بندی محصولات (طراحی > لغو طرح‌بندی) را برای چندین محصول به‌طور هم‌زمان از صفحه مدیریت به‌روزرسانی کنید...
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی فروشگاه‌ های محصولات
جدید
Brand: isabad
به واسطه این ماژول شما توانایی این را دارید که یک محصول را در حالت چند فروشگاهی در پنل خود قرار دهید و از طریق دامین خود محصولات دیگر را در حالت چند ف..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی ابعاد و وزن محصولات
جدید
Brand: isabad
یکی از مشخصه های اصلی یک محصول وزن و ابعاد آن است که برای مشتریان یک فروشگاه بسیار مهم است و درج آن روی محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است به همین س..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی برچسب‌ های محصولات
جدید
Brand: isabad
برای آنکه بتوانید در دسته بندی  و جستجوی محصولات خود سریع عمل کنید میتوانید از طریق فیلتر محصولات مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس باز زدن برچسب ..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی تخفیف و ویژه محصولات
جدید
Brand: isabad
تخفیفات ویژه از بخش های بسیار مهم وبسایت فروشگاهی است که در پیش برد فروش و حتی تبلیغات یک سایت تاثیر بسیاری دارد . شما با ایجاد تخفیفات ویژه برای برخی..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی خصوصیات محصولات
جدید
Brand: isabad
ویژگیهای یک محصول نشان گر اطلاعاتی هست که به خریدار بیان میکند که این محصول دارای چه نوع کیفیت ، برند و ابعاد و ... است . بنابراین برای آنکه بتوانید ی..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی فیلترها محصولات
جدید
Brand: isabad
فیلتر ، از مهمترین جزء های یک وبسایت است که به واسطه آن شما میتوانید به سرعت محصول یا برندی که خواهان آن هستید را از دیگر محصولات جدا کنید و اطلاعات ا..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی دسته بندی‌ های محصولات
جدید
Brand: isabad
  به روز رسانی محصولات: دسته بندی هاشما می توانید محصولات را با شرایط زیر فیلتر کنید: - نام محصول - برچسب های محصول - مدل - دسته بندی ه..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی تولید کننده محصولات
جدید
Brand: isabad
از صفحه مدیریت، در بخش سازنده محصولات اطلاعات سازنده یک محصول را در پنل مدیریت و بخش محصولات درج کنید و این فرآیند را به طور هم زمان یا هر محصول را به..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی موجودی و وضعیت محصولات
جدید
Brand: isabad
با استفاده از این افزونه اپن کارت میتوانید موجودی و وضعیت های محصول گروهی ویرایش کنید این ماژول به سیستم فروشگاهی اپن کارت  به شما کمک میکند تا خ..
100,000 تومان
ماژول اپن کارت آپدیت گروهی قیمت محصولات
جدید
Brand: isabad
از طریق این افزونه اپن کارت شما میتوانید قیمت (قیمت پایه)، طبقه مالیات، تاریخ موجود، وضعیت را برای چندین محصول به طور همزمان و یا جداگانه از صفحه..
100,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 193 (13 صفحه)
اپن کارت یک پلت فرم تجارت الکترونیکی منبع باز رایگان برای ایجاد فروشگاه آنلاین است. این یک راه حل عالی برای مشاغل تجارت الکترونیک متوسط و بزرگ است. علاوه بر تعداد زیادی از قالب های اپن کارت رایگان ، تجاری و ممتاز موجود ، فروشگاه ساز اپن کارت همچنین به کاربران امکان می دهد ماژول های جدیدی را برای عملکردهای مختلف توسعه دهند. با این حال ، راه اندازی یک فروشگاه آنلاین حرفه ای، وقت شما را می گیرد. ما می خواهیم ماژول های اپن کارت اورجینال را برای راه اندازی فروشگاه های آنلاین معرفی کنیم تا به شما کمک کند سریع و با کیفیت سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید.
آی سبد با افتخار روی طیف وسیعی از ماژول های اپن کارت کار می کند. ما با بازارهای چند فروشنده و اپلیکیشن اپن کارت شناخته شده ایم. ما محصولات سطح حرفه ای را ایجاد کرده ایم. به عنوان مثال سیستم چند فروشندگی ، اپلیکیشن اپن کارت ، سئو اپن کارت ، ابزارهای مدیریتی ، ماژول رایگان ، تحلیل و بررسی ترافیک ، تخفیف و هدیه ، درگاه های پرداخت ، شبکه های اجتماعی ، مدیریت مشتری ، گزارش گیری.