موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

درباره آی سبد

اعضای تیم ما از سال 1390 در حوزه طراحی سایت و سئو کار خود را شروع کرده اند و هر کدام در شرکتها و وب سایتهای متفاوتی مشغول به کار حرفه ای بوده اند. ما پس از سالها ارتباط با همدیگر و انجام کارهای مشترک بصورت دورکاری ارتباط بیشتری باهم گرفته و به این هدف مهم رسیدیم که میتوانیم تیم حرفه ای و منظمی با همدیگر تشکیل دهیم و پس از جلسه های فراوان در خصوص ایده هایی که داریم صحبت کردیم. نتیجه این جلسات این بود که نیاز بازار را در خدمات رسانی حرفه ای تر در حوزه طراحی سایت و سئو به هموطنان و مشتریانی که چندین سال با هم در ارتباط بودیم دیدیم. بنابراین تصمیم به راه اندازی مجموعه آی سبد بعنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت پیشرو فناوران دایا نمودیم.
در آی سبد هدف راه اندازی سایت با کیفیت برای کاربران عزیز بخصوص در حوزه فروشگاه اینترنتی میباشد. بطوری که پس از تحویل سایت به مشتریان عزیز همواره در کنارشان باشیم تا محصول خود را در سریعترین زمان ممکن از طريق سایت خودشان به فروش برسانند.
خوشبختانه پس از راه اندازی آی سبد مشتریان زیادی با ما ارتباط برقرار کردند و سطح رضایتمندی آنها بسیار افزایش پیدا کرد و از این بابت خدا را شاکریم که توانستیم کار مفیدی برای مشتریان خود انجام دهیم و باعث رضایت و خوشحالی آنها شویم.
ما در این مدت در زمینه های طراحی سایت، سئو و تولید محتوا موفق شدیم با همکاری و کمک تمام اعضای تیم آی سبد نمونه کارهای زیادی را خلق کنیم و بسیار خرسند خواهیم بود تا به مشتریان خوشحال و راضی خود بیافزاییم.