موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

سئو و بهینه سازی وب سایت

همانطور که اطلاع دارید سئو و بهینه بودن یک وب سایت از اصلی ترین فاکتور ها برای رسیدن به فروش و افزایش ترافیک وب سایت می باشد. بخصوص بهینه بودن سرعت و سئو وب سایت فروشگاهی خیلی مهم است بیشتره طراحان وب سایت از قالب های آماده برای طراحی سایت خود استفاده می کنند و این کار نادرستی نیست اما برای اینکه صاحب سایت از سایت طراحی شده خود بهترین نتیجه را بگیرد باید وب سایت مورد نظر باید از نظر سرعت بارگذاری بهینه بودن از نظر سئو و فاکتورهای مهمی که در این زمینه باید رعایت شود بهینه باشد.

سئو وب سایت فاکتورهای بسیار زیادی دارد که یک سئو کار باید تمام آن فاکتورها را مد نظر قرار داده و وب سایت مشتری خود را بر اساس جدیدترین الگوریتم های موتور های جستجو به خصوص گوگل بهینه کند.

در زمینه سئو خدماتی که ما ارائه می دهیم به صورت بلندمدت پاسخگوی نیاز مشتری ما خواهد بود چون برعکس بیشتر شرکت هایی که در این زمینه کار می‌کنند ما زمان سئوی یک وب سایت به کارکنان آن مجموعه سئو و نحوه بهینه سازی سایت و محتوا را آموزش می دهیم تا پس از اتمام زمان قرارداد وب سایت مشتری ما افت نداشته باشد و رتبه گوگل خود را از دست ندهد بنابراین طبق آموزشی که می دهیم وب سایت مورد نظر دائم در حال رشد خواهد بود.

هزینه سئوی یک وب سایت بر اساس میزان بهینه نبودن وب سایت و رتبه رقبای آن وب سایت در موتورهای جستجو و غیره سنجیده می شود .متاسفانه بیشتر شرکت ها یا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند هزینه های بسیار بسیار کمتری را به مشتری های خود اعلام می کنند و چون هزینه کمتری از مشتری خود دریافت می کنند از روش سئو کلاه سیاه استفاده میکنند در این روش همان طور که از نام آن مشخص است از روش های اشتباه برای سئوی وب سایت استفاده می کنند درست است که نتیجه می دهد ولی به صورت موقتی و زمانیکه آن شرکت مربوطه یا شخص مربوطه وبسایت مشتری خود را تحویل می دهد به مدت ۱ الی ۲ ماه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو نمایان می شود اما پس از از مدت زمان مربوطه و پس از تشخیص گوگل احتمال ۹۹ درصد آن وب سایت افت چشمگیری خواهد داشت که این باعث می شود دفعات بعد خیلی سخت در نتایج گوگل نمایان شود.

افراد و شرکت های با تجربه که در زمینه ی سئو فعالیت دارند از روش کلاه سفید استفاده می کنند بنابراین پس از تحویل وب سایت مشتری احتمال افت آن وب سایت در نتایج جستجو گوگل به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

بنابراین اگر به دنبال این هستید که وب سایت خود را به صورت دائمی در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو به نمایش در بیاورید و ترافیک وب سایت خود را به صورت واقعی افزایش دهید با کارشناسان مجموعه آی سبد در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

سئو اپن کارت