فیلتر اپن کارت

فیلتر اپن کارت ، فیلتر کردن در پنل مدیریت اپن کارت

در بخش مدیریت و ادمین اپن کارت، ابزاری به اسم فیلتر وجود دارد که برای امور به ادمین کمک می‌کند. شما می‌توانید آیتم مورد نظر خود را در یکی از عرصه‌ های اطلاعات و یا در بخش ایتم ها تایپ کنید. زمانی که شما روی گزینه فیلتر کلیک کنید، تمامی اطلاعات و آیتم‌های نامربوط به عرصه مورد نظر شما، از دسته خارج خواهند شد. با استفاده از ابزار فیلتر اپن کارت، شما می‌توانید راحت و سریع هر اطلاعاتی که در لیست دنبالش هستید را پیدا نمایید. محصولات، کتگوری‌ها، مشتری‌ها، گزارش‌ها، سفارش‌ها، و بسیاری از موارد دیگر، از دسته اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید با استفاده از ابزار فیلتر اپن کارت پیدا کنید.

فیلتر کردن در پنل مدیریت اپن کارتبرای مثال، اگر شما بخواهید یک محصول به خصوص را در لیست محصولات پیدا کنید، می‌توانید از ابزار فیلتر اپن کارت به عنوان یک راه میانبر برای سریع‌تر پیدا کردن محصول استفاده کنید. این ابزار زمانی به کار می‌آید که تعداد محصولات شما در لیست زیاد باشند. شما بخواهید بدون این که مجبور باشید همه لیست و همه صفحات را بگردید. محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و اصلاحات لازم را روی آن انجام دهید. در لیست محصولات، باکس‌های جستجو در بالای لیست قرار گرفته‌اند.

در اسکرین شات بالا، واژه نیکون در بخش اسم محصول نوشته شده است.ابزار فیلتر در این جا کاری می‌کند که در نتایج جستجوی شما، تنها مواردی نشان داده شوند که با واژه نیکون مطابقت دارند. فیلتر وظیفه دارد که در هر محصولی واژه نیکون وجود داشته باشد، آن را به نمایش بگذارد، حتی اگر بیش از یکی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید