موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه  ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

تخفیف و هدیه

افزونه اپن کارت نمایش درصد تخفیف برای محصولات ویژه
جدید
Brand: isabad
این افزونه درصد تخفیف را اضافه می کند و می تواند نرخ تخفیف را در صفحه اطلاعات محصول نشان دهد. ماؤول اپن کارت درصد تخفیف می تواند برای جذب مشتری بسیار..
50,000 تومان
افزونه اپن کارت پک تخفیف چندگانه
جدید پرفروش
Brand: isabad
آیا می خواهید برای - همه محصولات - دسته بندی ها - شرکت تولید کننده - گروه مشتریان تخفیف ایجاد کنید؟با استفاده از این افزونه اپن کارت می توانی..
180,000 تومان
Brand: isabad
با پیشنهادهای فروش سفارشی میزان هر فروش را افزایش دهید.ویژگی های اصلی:مقدار نامحدود پنجره های بازشو را اضافه کنید پیشنهادات مرتبط با ..
100,000 تومان
Brand: isabad
تا به حال فکر کرده اید که چگونه تایمرهای بزرگی مانند Amazon.com ، Dell.com ، Apple.com ، Facebook.com ، Ebay.com همیشه با پیشنهادی که در روز تولد نمی ..
300,000 تومان
افزونه اپن کارت باندل محصولات
پرفروش
Brand: isabad
ماژول باندل محصولات اپن کارت برای کسانی که عاشق فروش متقابل هستند، می باشد. این افزونه برای اولین بار توسط آمازون طراحی و پیاده سازی شده است ، کسی نیس..
300,000 تومان
افزونه اپن کارت شمارنده تخفیف
پرفروش
Brand: isabad
با ماژول شمارنده تخفیف اپن کارت, شما توانایی ارائه تخفیف به مشتریان خود را خواهید داشت ، اما آنها مجبورند سریع عمل کنند در غیر اینصورت آن را از دست خو..
150,000 تومان
افزونه اپن کارت پکیج تخفیف
پرفروش
Brand: isabad
افزونه اپن کارت پکیج تخفیف ، بسته های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد:تخفیف های حجمی تخفیف به ازای وفاداری مشتریان تخفیف به ازای دسته ب..
240,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)