موضوعات
سبد خرید

آی سبد ، مطمئن ترین مرجع برای راه اندازی فروشگاه آنلاین. از بسته های ویژه  ما بازدید کنید. تا 30% تخفیف!

ابزارهای مدیریتی

افزونه اپن کارت قالب های ایمیل حرفه ای
جدید
Brand: isabad
افزونه اپن کارت قالب های ایمیل حرفه ای یک راه حل کامل برای ایجاد ایمیل های حرفه ای در  فروشگاه اپن کارت شماست. شما می توانید با استفاده..
250,000 تومان
افزونه اپن کارت پنهان کردن منوی مدیریت ، ماژول ها ، پرداختها ، حمل و نقل و موارد دیگر
جدید
Brand: isabad
وقتی کاربر اجازه دسترسی به توابع مرتبط را ندارد ، این افزونه موارد منوی مدیر را پنهان می کند. همچنین ماژول ها را تحت آیتم منوی افزونه ها، روش های پردا..
150,000 تومان
افزونه اپن کارت ویرایش فوری محصولات
جدید
Brand: isabad
افزونه اپن کارت ویرایش فوری محصولات برای فروشگاه هایی است که تعداد زیادی محصول و گردش مالی زیادی دارند که در آنها قیمت و مقدار اغلب تغییر می کند. به ج..
150,000 تومان
افزونه اپن کارت پیشنهاد جستجو
جدید پرفروش
Brand: isabad
پیشنهاد جستجو چیست و چه کار می کند؟  جعبه جستجوی پیشنهادات خودکار را در هدر سایت فروشگاهی شما فعال می کند. این ماژول به مشتریان شما کمک می کند دق..
90,000 تومان
افزونه اپن کارت SSL پیشرفته
جدید پرفروش
Brand: isabad
افزونه اس اس ال اپن کارت حالت SSL را برای کلیه پیوندها و رسانه های موجود در اپن کارت هم برای مدیریت و هم برای بخش کاتالوگ اعمال می کند ، مشکلات ناامن ..
70,000 تومان
افزونه اپن کارت فروش محصولات در فیسبوک
جدید
Brand: isabad
تنها با چند کلیک میزان نمایش را افزایش دهید و به میلیاردها نفر بفروشید. این افزونه اپن کارت فروشگاه آنلاین شما را به Facebook متصل می کند و به شما امک..
150,000 تومان
افزونه اپن کارت تولیدکننده محصول
جدید
Brand: isabad
این ماژول اپن کارت یک راه حل سریع هوشمند است که پایگاه داده شما را با هر تعداد محصولات تصادفی پر کنید. مهم نیست که شما به یک پایگاه داده کوچک ، متوسط ..
90,000 تومان
پک افزونه اپن کارت ویرایش و ذخیره و مشاهده سریع
جدید پرفروش رایگان
Brand: isabad
این ماژول چند کاره اپن کارت بسیار کارآمد که رایگان در اختیار شما گذاشتیم می تواند تجربه کار شما با سیستم اپن کارت را بسیار راحت تر و بهینه تر کند و مق..
0 تومان
Brand: isabad
افزونه اپن کارت پس زمینه سفارشی برای صفحات به شما این امکان را میدهد تا برای هر صفحه ای از فروشگاه خود رنگ و پترن دلخواه قرار دهید. ویژ..
80,000 تومان
افزونه اپن کارت بلاک کننده ربات ها
پرفروش
Brand: isabad
قبل از اینکه ربات ها حتی آدرس شما را دریافت کنند، از فروشگاه وب خود محافظت کرده و آن ها را مسدود کنید!  افزونه اپن کارت بلاک کننده ربات ها اولین ..
80,000 تومان
Brand: isabad
افزونه اپن کارت زمانبندی تغییر قیمت کالا راهی عالی برای برنامه ریزی تخفیف ها و تبلیغات آتی در فروشگاه OpenCart شماست. این ماژول با الهام از فروشگاه ها..
200,000 تومان
Brand: isabad
به مشتریان اجازه دهید حسابهای جدید خود را از طریق ایمیل فعال کنند. افزونه اپن کارت تایید ایمیل با جلوگیری از ثبت رباتها در حسابهای متعدد در سایت شما ،..
110,000 تومان
Brand: isabad
 با استفاده از ماژول اپن کارت صفحات را از پنل مدیریت اپن کارت خود ایجاد کنید و ماژول ها را به آنها اختصاص دهید. با صفحه سفارشی ، می توانید از الگ..
90,000 تومان
افزونه اپن کارت راهنمای قسمتهای مختلف قالب
رایگان
Brand: isabad
برای نشان دادن راهنمای مسیر فایل قالب در قسمت جلویی فروشگاه اپن کارت خود از این ماژول استفاده کنید. سفارشی سازی فروشگاه خود را بدون مشکل در مرور در قس..
0 تومان
افزونه اپن کارت پیش بینی فروش
پرفروش
Brand: isabad
افزونه اپن کارت پیش بینی فروش ، پیش بینی مقدار فروش و درآمد مورد انتظار برای یک دوره انتخاب شده را به شما ارائه می دهد. پیش بینی براساس داده های فروش ..
400,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 28 (2 صفحه)